proč ta špatná nálada....

1. ledna 2008 v 2:46 | aredhel |  mé myšlenky
Nejdříve bych vám všem co jste právě navštívili muj blog a čtete tento článek, chtla popřát šťastný nový rok, plný úspěchu, lásky, štěstí ale především zdraví. Aredhel
Svátky se u mě moc nevydařily, o silvestru ani nemluvně.... jako vždy se rodiče hádali, a mě nálada moc nepřála. První Vánoce, které se opravdu nevydařily. a dnes Nový rok a já mám zase náladu na nic. ani nwm proč.
Steskem?........ možná, poslední dobou se mi stýská uplně neuvěřitelně.
Strachem?........... Taky možný, aj strach mám poslední dobou. Jak o mojí rodinu, o mého přítele aj o moji školu. strašně se bojím, jak vše dopadne. urovná se to mezi rodiči? Bude vše vpořádku v mým vztahu k jediné osobě kterou miluji? dostanu se na střední? A nejen toho se bojím, bojím se každého dne který začíná.
Vztekem?........ Taky možný. Poslední dobou si všichni chodí vylejvat srdce ke mě, všichni si stěžují jak jim je na nic, ale všem je jedno jak je Mě. Je jim jedno, že už mi došly snad všechny síly, že se jen tak tak držím, abych se nezhroutila jim je to jedno. Ještě mne plno lidí uráží posmívají se atd.. na to už jsem si zvykla, ale přesto mne to pořád trhá srdce. :-(

Předstírám, že se nic neděje, že jsem uplně v pohodě, ale je to přesně naopak. Falešný smích, falešná radost, falešné věty, poslední dobou se jen přetvařuji přede všemi,před spolužáky, před rodiči, dokonce aj sama před sebou. a to je asi nejhorší. Přesto, že všechny tyto věci mohu řikat jednomu clovekovi, tak mi to moc nepomáhá, plno lidem pomůže, když sevypovídá, ale me to uz nepomáhá.

Kolikrát mám chuť se na všechno vykašlat. Přestat vše řešít. Vykašlat se na všechny lidi, na všechny starosti. Potřebuji nabrat nové síly, ale JAK??... to je to nejhorší že nevím jak. nějak se to na mě všechno valí, doufám, že se to zlepší a to rychle, jinak už nwm co budu dělat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama