gothic love story

3. prosince 2007 v 21:58 | romana666 |  Povídky
Gothic love story
Seděla ve škole a skoro usínala. Měla opět jeden ze svých čím dál tím častějších dnů, kdy toho moc nenaspala. Poslední dobou si totiž oblíbila noční procházky po hřbitově. Něco ji tam lákalo.
Byla jiná než ostatní, většina lidí o ní říkala, že je divná, ale ona na ně kašlala, měla svůj svět. Moc toho nenamluvila, měla ráda tajemno, milovala černou barvu, bývala melancholická a pesimistická. Díky tomu moc kamarádů neměla. Měla pocit, že ji nikdo nemá rád, a proto se cítila lépe mezi mrtvými, nežli živými.
Ve škole nic nevnímala, stále přemýšlela o své poslední návštěvě hřbitova. Bylo tam totiž něco jiného, nevěděla co, byl to jen takový zvláštní pocit. Už se nemohla dočkat, až se tam znovu podívá, musela zjistit, co se tam změnilo.
Byla temná noc a měsíc zářil v úplňku. Jako obvykle se vydala na hřbitov. Vždy, když tam chodila se patřičně oblékla - černou sukni, černý korzet, namalovala si rty rtěnkou barvy krve, oči orámovala černými linkami a rozpustila si nádherné rovné havraní vlasy, které jí sahaly až do pasu. Byla krásná. V noci se z ní stávala temná gothická víla.
Měla pravdu, něco bylo jiného než obvykle. Měla pocit, jakoby ji někdo sledoval. Pocítila strach, ale vůbec jí to nevadilo. Ohlédla se a uviděla stín, který náhle zmizel za náhrobním kamenem. Šla se tam podívat, ale nikde nikdo. Najednou cítila, že za ní někdo stojí. Otočila se a první, čeho si všimla, byly oči, démonické ohnivé oči. Byl to muž v dlouhém černém kabátě s havraními vlasy po ramena.
Neskutečně rychle jí tlouklo srdce. To co nyní cítila se jí ještě nikdy nestalo. Učaroval jí jeho démonický pohled. Nevěděla, co se s ní děje, ale bylo to krásné… Zamilovala se…, nemohla udržet pláč a v ten okamžik ji začal vášnivě líbat…
Nepromluvili na sebe ani slovo. Vzal ji do náruče a položil ji na nejbližší hrob…Svítil na ně krvavý měsíc a oni se milovali… Byla v sedmém nebi…
Za svítání na ni poprvé promluvil. Krásným temným hlasem jí sdělil, že ji tu už delší dobu sleduje a že se do ní zamiloval….
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama